O blogu

o blogu

Nazywanie programowania moją pasją może brzmi bardzo górnolotnie, ale to nic. Sprawia mi to ogromną frajdę i jest to coś co na pewno chcę robić.

Mocno wierzę, że pasja ma tak naprawdę sens dopiero wtedy gdy dzielimy się nią z innymi. Stąd właśnie ten blog. Chodzi o to aby dzielić się swoimi doświadczeniami z każdym kto będzie miał ochotę o nich poczytać.

Chciałem też wyjaśnić, że nie uważam się za nieomylnego specjalistę. Tworzę tego bloga w miarę jak sam uczę się opisywanych zagadnień. Z tego powodu prędzej czy później na pewno pojawią gdzieś jakieś błędy. Jednak będę starał się je poprawić jak tylko się o nich dowiem. Dlatego z góry dziękuje za wskazanie wszelkich nieścisłości 🙂 .

Parę słów o zamieszczanych tu treściach

Na blogu pojawią się wszystkie te informacje na temat JavaScriptu, które będę uważał za ciekawe 🙂 Przede wszystkim skupie się na opisywaniu własnych projektów. Uważam, że najlepszy sposób na naukę to praca nad prawdziwym kodem, takim którego istnienie ma jakiś cel.

Oczywiście będą też posty o innej tematyce ale nie chciałbym przepisywać dokumentacji języka. Raczej pojawią instrukcje w stylu how to. Zdecydowanie stawiam na praktykę 🙂 .

Ponieważ bardzo lubię czytać książki techniczne, będą też pojawiały się recenzje książek o JavaScripcie i programowaniu ogólnie.

Co jeszcze? Zobaczymy 🙂

One thought on “O blogu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *